Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
Şubat 23, 2018, 12:41:42 ÖÖ

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Profil Ana Sayfa Yardım Giriş Yap Kayıt
B O Y K O T   Ü R Ü N L E R I
+  �mmetin Sanal Kur'an Kursu...... www.ilminadresi.com
|-+  Genel - Haberler - Sohbet
| |-+  Haftaya Bakış
| | |-+  Protesto Ediyoruz
| | | |-+  IŞİD'den referandum tehdidi !
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte. « önceki sonraki »
Sayfa: [1] Aşağı git Yazdır
Gönderen Konu: IŞİD'den referandum tehdidi !  (Okunma Sayısı 336 defa)
kervan

Editör

DUA : 452
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : Nisan 08, 2017, 09:19:21 ÖÖ »

IŞİD'den referandum tehdidi

BBC Türkçe'nin haberine göre, IŞİD, aylık dergisi Rumiyah'ın 6 Nisan Perşembe günü yayınlanan 8. sayısının Türkçe versiyonunda "Allah'ın dışında başka kanun koyucu seçmek küfürdür" ifadesiyle şu çağrıyı yaptı:

"Referandumda 'Evet' diyenler kâfir olacağı gibi 'Hayır' diyenler de kâfir olur. Müslümanların hiçbir şekilde seçim sandıklarına gitmemesi, o sandıklardan ve mekânlardan uzak durması, [oy kullananlara] düşmanlığını ilan etmesi gerekir.

Tüm muvahhid kardeşlerimizden (…) tüm oy kullanma mekânlarının hedef alınmasını istiyoruz. Oraları basın, yakın, yıkın ve ateşe verin. Hem tağutları hem de referandumda oy kullanarak onlara ibadet eden tüm kâfirleri ve müşrikleri öldürün."

http://www.timeturk.com/isid-den-referandum-tehdidi/haber-572952

İŞİD VE BENZERİ ÖRGÜTLERİN İSLAM DÜŞMANLARI TARAFINDAN KURULUP DESTEKLENDİĞİNİ
ARTIK HERKES BİLİYOR  (TRUMP'IN KENDİ AÇIKLAMASINDA BİLE ABD TARAFINDAN KURULDUĞU AÇIKLANMIŞTI)
AMAÇLARI
1-) BÜTÜN DÜNYADAKİ RADİKAL MÜSLÜMANLARI BİR ARAYA TOPLAYIP (TESPİT VE İMHA ETMEK) (Adım Adım, aşama aşama)
2-) İSLAM'I ACIMASIZ, VİCDANSIZ, VAHŞİ, KURAL/NİZAM TANIMAYAN BARBARLAR OLARAK BÜTÜN DÜNYAYA GÖSTERMEK
3-) HALKI MÜSLÜMAN OLAN DEVLETLERİN İDARECİLERİNİ BU KORKU İLE HEGEMONYASI ALTINA ALMAK
4-) PİYON HALE GETİRİLMİŞ İDARECİLERİN DESTEĞİ İLE ÜLKELERİNİ HER YÖNDEN SÖMÜRMEK
5-) BÜTÜN BUNLARI YAPARKEN YAPACAKLARI MASRAFLARI YİNE HALKI MÜSLÜMAN OLAN ÜLKELERİN KAYNAKLARINDAN KULLANMAK
6-) DOĞAL KAYNAKLARI NEDENİYLE BÜYÜK BİR EKONOMİK GÜCÜ OLAN MÜSLÜMANLARIN KAYNAKLARINI, KENDİLERİ İÇİN KULLANMAK, MÜSLÜMANLARIN EKONOMİK BAĞIMSIZLIĞA ULAŞMALARINI ENGELLEMEK
7-) MÜSLÜMAN TOPLUMLAR ARASINDA BÖLÜNME VE PARÇALANMAYI SAĞLAMAK, BİRLİKTE HAREKET ETMELERİNİ ENGELLEMEK, BİRBİRİNİ KÜFÜRLE SUÇLAMALARINI SAĞLAYARAK KAPANMAZ YARALAR AÇMAK.
.......
Görüldüğü gibi sadece benim kısa zamanda aklıma gelen faydaları ! bunlar, benim şu an için düşünemediğim daha ne faydalar ! elde etmiş oluyorlar....
UYAN MÜSLÜMAN UYAN
İŞİD BENZERİ TERÖR ÖRGÜTLERİ MÜSLÜMANLARIN DÜŞMANIDIR
ONLARI KURUP BÜYÜTEN VE BESLEYEN ÜST AKILLARI VARDIR VE HEP OLACAKTIR
OY KULLANMAK BEYAT ETMEK DEĞİLDİR..
..

Sertlik zayıf ve ezik insanların tavrıdır.
Güçlü olan kavga ettiğini yok etmek için değil doğru davranmasını sağlamak için uğraşır.
Sayfa: [1] Yukarı git Yazdır 
« önceki sonraki »
Gitmek istediğiniz yer:  

|Site Map|Sitemap | Arşiv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Home