Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
Haziran 22, 2018, 09:29:02 ÖÖ

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Profil Ana Sayfa Yardım Giriş Yap Kayıt
B O Y K O T   Ü R Ü N L E R I
+  �mmetin Sanal Kur'an Kursu...... www.ilminadresi.com
|-+  Genel - Haberler - Sohbet
| |-+  Sohbet
| | |-+  Anketler
| | | |-+  Siz Ve Forum
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte. « önceki sonraki »
Sayfa: [1] 2 Aşağı git Yazdır
Gönderen Konu: Siz Ve Forum  (Okunma Sayısı 5941 defa)
HİCRAN-I LÂ YEZALÎ

Su*fi
Çalışkan Üye

DUA : 83
Çevrimdışı Çevrimdışı

Bizim düşmanımız cehalet, zaruret, ihtilâftır!

« : Ağustos 18, 2008, 09:07:20 ÖÖ »

Her birimiz forum kullanıcıları olacak internet denilen şu acayip yerde buluştuk...
Kimimiz arama motorları ile, kimimiz tavsiyeler ile, kimimiz reklamlar ile bir forum sitesi içersinde bulduk kendimizi.

Merak ediyorum.
Kimler nasıl tanıştı forumlar ile kullanımını nasıl öğrendiler...
Sormak istediğim bir kaç soru var yanıtlar iseniz bahtiyar olurum.

Forum siteleri ile nasıl tanıştınız?
İlk girdiğiniz forum sitesini hatırlıyor musunuz?
Peki ya ilk üye olduğunuz forum sitesini?
İlk paylaşımınızı hatırlıyor musunuz? Neydi?
İlk tartışmanızı?
İlk banınızı? (varsa)
Sizin eklemek istediğiniz ilkler varsa lütfen...

İlklerden birazda özele girmek istiyorum.
Forum sitelerinde tanıdığınız kişiler ile yüz yüze geldiniz mi?
Peki ya hiç "dost" edinebildiniz mi?

Birazda beyin fırtanası
Tek soru...Forum adabı nasıl olmalıdır?

Alıntıdır Bi o kadarda sormak istediğim suallerdir..  kdjsdjs

Allah görüyor biliyor!
Güle Hasret

Onursal Üye

DUA : 834
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : Ağustos 18, 2008, 09:21:11 ÖÖ »

güzel sorular

ben anlatayim insAllah ilk olarak
ilk üye oldugum forum sitesi tabiki kendi sitemiz oldu  7124 zeynepderimiz
ilk paylasimim hatirliyorum tabi ki forumun acildigini duyurmustuk  hihi
ilk tartismam ismi lazim degil bir baska forumda bidat mevzusu idi  7124
ilk banim hic olmadi  klkjk
forum sitelerinde tanidiklarimla yuzyuze henuz gelemedik seneye insAllah izine gelince  7124
dost edindim elhamdulillah

forum adabi nasil olmalidir ..buna uzun bir cevap yazmak gerekir
tek cumle ile burada yazi dili ile kendimizi ifade ediyoruz bazi yanlis anlasilmalar tabiki oluyor olacakta ,bir virgul bile nasil anlam degistiriyor biliyoruz
o yuzden alinganlik yapilmamali diyorum...
aklima ilk gelen bu oldu  t12
007SERHAN

Onursal Üye

DUA : 456
Çevrimdışı Çevrimdışı

Zulmün karşısında susan dilsiz şeytandır

« Yanıtla #2 : Ağustos 18, 2008, 09:50:20 ÖÖ »

Daha önce bir kaç foruma üyeliğim oldu ama foruma katkı amacıyla değil aradığım programların linklerini görebilmek amacıyla aktif katılım amacıyla üye olduğum ilk forum burasıdır kullanmayı hiç bilmediğim bir sistemdi sora sora deniye deniye öğrendim ilk paylaşımımı hatırlamıyorum ama sizi tanıyalım bölümüyle başlangıç yaptığımı zannediyorum forum sitesinde önceden tanışıp yüzyüze geldiklerim vardı forum olmadan önce şuanda aramızda aktif olarak bulunan Emin Alak abimle tanışıyordum forum sayesinde birazda Emin abi sayesinde Cumali abiyle tanıştım sonrasındada Efendy abiyle Allah nasip kısmet edersede İstanbul'a gittiğimde vakit bulabildiğimde diğer abilerimide ziyaret edeceğim

HATALIYSAM LÜTFEN ARAMIZDA KALSIN

Davamız muvaffak olsun da; isterse bizim yerimiz Câminin pabuçluğu olsun
Efendy

Bi İsm-i Allah
Süper Üye

DUA : 134
Çevrimdışı Çevrimdışı

Güllerin Efendisine Selam Olsun....!

Site
« Yanıtla #3 : Ağustos 18, 2008, 10:17:12 ÖÖ »

ilk üyesi olduğum Forum sitesi burası oldu. Cumali kardeşim sayesinde tanıştım bu forumla .

ilk paylaşımı mı araştırdım aşağıdaki linkte.

http://www.kurankursumezunlari.com/forum/darbe_fikralari_gunun_anlam_ve_onemine_uygun-t3414.0.html

Henüz hiç bir forumdan banlanmadık şükür  thumbsp

Forumda tanıştığım 007serhan,eminalak ve hüzüngözlüm kardeşlerimle yüzyüze görüşme imkanı bulduk. ama ikisiyle forumdan başka sebepler dolayısıyla oldu. eminalak kardeşim cumali kardeşimin eskiden arkadaşıdır, onu ziyarete geldiğinde tanışmış olduk. Hüzüngölüm kardeşimle de bir abimizin düğünü vesilesiyle tanışdık. 007Serhan kardeşimde okuduğum şehrin yerlisidir. Onunlada Cumali kardeş vesilesiyle görüştük.

Forum adabıda tıpkı bizim formumuzun adabı gibi olmalıdır.(diye düşünmekteyim.)  thumbsp

veranur

Değerli Üye

DUA : 403
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : Ağustos 18, 2008, 10:30:48 ÖÖ »

HİCRAN-I LÂ YEZALÎ abimz teşekkürler bu konu çok güzel olmuş ...  icon_neutral  victorywz2

Yalnız soruları baştan sona okurken anladım ki çoğunu unutmuşum  t12  biyy
Yaklaşık 4 yıl önce internet ile tanıştım...Çok merak ettiğim ve arkadaşlarımın dialoglarına aval aval  dinlediğimi hatırlıyorum  7124 En çokta Msn ve Google’i çok merak etmiştim.İlk işim Postahaneden hesap takibi idi.İnternetten ilk tanıştığım kişileri hatırlamıyorum çokta azdı zaten ( hihi ) Bu azın içinde bulunan bi abim vesilesi ile ilk foruma üye olmuştum sanırım onun sayesinde de kullanmayı öğrendim (UnreaL abim)
İlk paylaşımlarımı hatırlamıyorum  crz2
Tartıştığımı da hiç hatırlamıyorum  t12 (Ama şuna eminim bu konuda kendimi tanıyorum eğer tartışma gibi soğuk bi ortam olduysa ve kahramanlardan biri isem bayağı alttan alırım yok hiç birşekilde anlaşamayıp ve öfkemi de zabdedemezsem susarım )
Banlanmanın tadını da alamadım henüz forumlardan  crz2

Forum sitelerinden tanıdığım kişiler ile yüz yüze gelmek nasip oldu şükür. yahoofo9 İlki  bi bacım(rabbimyolundanayırma) ile Zeynepder derneğine giderken tanıştım ve aynı gün derneğimize gitmek nasip olduğundan devamı geldi ... şükür (Daha sonra yine bu bacım vesilesi ile bir buluşmada yer aldım hepside forum üyelerinden bacımlarımdı çokta güzeldi )
İple çektiğim bi buluşmam var nasip olursa seneye crz2 Bi şimşek çakacaktır eminim o gün (hihi)
İlk msn açılışı ve sokaktan bi arkadaşımın slm’ı çok çok mutlu edip heycanlandırmıştı beni vayy be demiştim panikle yanımda çalışan ablama slm yazdı slm yazdı dediğimi hatırlıyorum  muhahahah

Can’larım oldu, ablam oldu , ağabeylerim oldu.Özele girersek çooook anım var en kısası bu satırdaki ilk cümlem olsun  t12

Forum adabı konusuna gelince elbet herkes farklı bakıp farklı görecektir.Bence ilkelerimiz olarak yayınlanan bu metin her bakımdan tamamdır.
Hizipçi değil; BİRLEŞTİRİCİ, Parçalayıcı değil; BÜTÜNLEŞTİRİCİ, Yerine göre SERT ve TAVİZSİZ, yerine göre ŞEVKAT ve MERHAMETLİ, yerine göre KOMİK ve EĞLENCELİ, yerine göre DUYGUSAL. Ama Her zaman MERT, DÜRÜST, KALİTELİ ve SEVİYELİ Olma AZİM ve KARARLILIĞINI bulunduran bir ortam
Güle Hasret

Onursal Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : Ağustos 18, 2008, 10:43:05 ÖÖ »

İple çektiğim bi buluşmam var nasip olursa seneye crz2 Bi şimşek çakacaktır eminim o gün (hihi)

hihi hihi hihi
ya buna tanisma demeyelim veracigim biz yeteri kadar taniyoruz birbirimizi elhamdulillah
dunya gözü ile gorusecegiz hepsi bu heyecana gerek yok   2glk  hihi  bende iple cekmekteyim  crz2
нαzαη

Süper Üye

DUA : 105
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : Ağustos 18, 2008, 10:44:03 ÖÖ »

Forum siteleri ile nasıl tanıştınız? internetle ilk tanıştıımda klavyede 1 harfi bulmam 10 dk falan sürüodu.internet hakkında en ufak bi bilgim dahi yoktu.bigün bi arkadaşın evinde çok eskilerden çok sevdiğim bi ilahiyi dinlediğimde kimin sölediini ve o ilahiyi nası bulabiliceimi sordum.oda bana ilahinin çaldığı internet sitesinin ismini verip nasıl girebiliceimi gösterdi.
İlk girdiğiniz forum sitesini hatırlıyor musunuz? dolayısıyla ilk girdiim internet sitesi arkadaşımın tavsiye ettiği siteydi.yani www.mesutsimsek.com
Peki ya ilk üye olduğunuz forum sitesini? www.mesutsimsek.com a hemen üye oldum.
İlk paylaşımınızı hatırlıyor musunuz? Neydi? ilk paylaşımım ölümle ilgili bi yazı olmuştu.o zamanlar başka bi siteden alıntı yapıp (kopyala-yapıştır) eklemek die bişe olduunu bilmediim için kuran kursu defterime yazdığım yazıyı klavyeyle saatlerce uraşarak yazmıştım yufrgt
İlk tartışmanızı? ilk tartışmam site kurallarına aykırı konular açan bi kızla olmuştu kdjsdjs adminimiz biraz sakin bi insan olduğu için onu bana devretmişti.çetin bi tartışma olmuştu kdjsdjs
İlk banınızı? (varsa) teessür ile anlatıorum ki 3 yıl boyunca net aleminde sadece bi sitede ban yedim.kafamın karmakarışık olduğu bi zaman diliminde kafam gibi karmakarışık bi siteye üye olmuştum ve sitenin içeriği o zamanlar hoşuma gitmişti.kısa süre içinde paylaşımlarım çoğalmış ve sitede bana görev verilmişti.fakat bi süre sora site üyelerinin genelinin maksatlarının farklı olduunu anlayınca hemen siteden ayrıldım sitenin sahibiyle yine çetin bi şekilde tartıştım.beni en hassas olduğum konuda herkesin içinde rencide etmişlerdi.tabi o tartışma sorasında sitede banlandım.fakat üyeliğimi ve paylaşımlarımı silemediler tabi.çünkü siteye en çok katkısı olan üye bendim.
Forum sitelerinde tanıdığınız kişiler ile yüz yüze geldiniz mi? www.mesutsimsek.com sitesinin adminleri ve bikaç üyesiyle yüzyüze karşılaştım 7124 Mesut Şimşek, Mustafa Özcan Güneşdoğdu, Talha Ramazan ve Mustafa Caymaz'ın Ankara Kocatepe Kültür Merkezindeki konserlerinde sitemizin biçok üyesi biraradaydık 7124 hatta Mesut Şimşekle sohbet etme fırsatımız bile olmuştu 7124
Peki ya hiç "dost" edinebildiniz mi? bu karışık bi konu bence.tabi dost edindim edinmesine ama sanal dost sadece.yani sanalda derdimi anlatabildiim, sevincimi paylaşabildiim biçok kardeşim var.hepsinden Allah razı olsun.ama yüzyüze görüşebilmek benim için artık sadece bi hayal crz2 zaten eminim ki yüzyüze görüşebilsek hiçbiri beni tanımazlar.bu bizim hazan deil derler. kdjsdjs bunun nedenini ne siz sorun ne ben sölim crz2
Forum adabı nasıl olmalıdır?
Alıntı
burada yazi dili ile kendimizi ifade ediyoruz bazi yanlis anlasilmalar tabiki oluyor olacakta ,bir virgul bile nasil anlam degistiriyor biliyoruz
o yuzden alinganlik yapilmamali diyorum...

bu konuda ablamıza katılıorum.forumda biri ortaya bişe yazdığı zaman hemen taşı kendi kafamıza alınmamalıyız.forum sitelerinde en çok sorun yaşanmasının nedeninin bu alınganlıklar olduunu düşünüorum.

Suya anlat derler derdini
gördüğün kötü rüyayı suya anlat
anlat ki, akıp gitsin suyla
su dinlesin
aksın
gitsin
bitsin
...
Güle Hasret

Onursal Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : Ağustos 18, 2008, 10:59:09 ÖÖ »

bu konuda ablamıza katılıorum.forumda biri ortaya bişe yazdığı zaman hemen taşı kendi kafamıza alınmamalıyız.forum sitelerinde en çok sorun yaşanmasının nedeninin bu alınganlıklar olduunu düşünüorum.

haklisin bacim acik yureklilikle sormali insan supheye dustugu zaman degil mi  victorywz2
нαzαη

Süper Üye

DUA : 105
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : Ağustos 18, 2008, 11:04:35 ÖÖ »

haklisin bacim acik yureklilikle sormali insan supheye dustugu zaman degil mi  victorywz2

evet abla açık yüreklilikle, sakin ve kibar bi şekilde sormalı.eğer burnundan soluyarak ve suçlarcasına sorarsa ve sorduğu kişide (kabalığa) çabucak sinirlenen biriyse sonuç elbette güzel olmaz deil mi?bunu düşünerek hareket etmek gerektiini bilmeli insan.cahil cühela biriyse tabiki böle bi nezaket bekleyemezsin ama bilgili biriyse bunu mutlaka düşünmeli..
UnreaL

Tecrübeli Üye

DUA : 215
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #9 : Ağustos 18, 2008, 11:28:41 ÖÖ »

güzel bir konuya değinmişsiniz kardeşim  a.r.o.

benim internetle tanışmam 96 yılında oldu bu süreden 2003'e kadar forum nedir bilmiyordum, uzmanlık alanım IRC sohbet siteleriydi, hatta nickim şuanda en sık kullanılan IRC kodlama programı olan Unreal3.2 den kalmadır. IRC sitelerinin aylık gideri biraz fazla olduğu için, ve o yıllarda forum sitelerinin çoğalması nedeniyle sohbet sitesinden ayrıldım ve bir arkadaşım aracılığı ile vbulletin forum kurdum, bir kaç ay bu sistemle uğraştıktan sonra lisanslı ve yüksek ücretli olduğunu öğrendim ve SMF forum sistemi kurdum, ve bu sistemle devam ettim, bu sistemi biraz öğrendikten sonra o zamanların en büyük destek sitesinden biri olan smfturk.com da görev alıp, SMF sistemi kullanan diğer site sahiplerine destek vermeye başladım, bu süre zarfında üye olduğum forum sitelerinin sayısı yüzlercedir, daha sonra zeynepder.org ve kurankursumezunlari.com siteleri ile tanıştıktan sonra diğer sitelerden elimi ayağımı çektim.

yanlış hatırlamıyorsam ilk üye olduğum forum sitesi frmtr.com

ilk paylaşımı mı hatırlamıyorum ama girme sebeplerimden biri IRC hakkında bilgi almaktı, ilk soruyuda o yüzden sormuştum sanırım.

ilk tartışmam smfturk.com da sorulan gereksiz sorular yüzünden olmuştu  hihi

hiç banlanmadım, sadece bir siteye uzun süre girmediğim için üyeliğim silindi ve bir daha o site beni kabul etmedi.

forum sitelrinde tanıştığım kişiler ile henüz hiç yüz yüze gelmedim ne yazıki  crz2 , en büyük isteğim bu sitede başta HAMZA abi olmak üzere diğer birbirinden değerli ve kendilerini Allah için çok sevdiğim kardeşlerimi görmek.

forum adabı bu sitemizde en iyi çekilde anlatılıyor, benim ekleyecek bişeyim yok Allah'a şükür

bu güne kadar çok kişi ile tanıştm çok arkadaş edindim, çok arkadaş ile ilişkilerimi bitirdim, bu 12 yıllık süre içerisinde çok şey yaşadım hepsini yazmam imkansız, bu kadarı ile idare edin  hihi

"Düşüncelerine dikkat et;
Sözlere dönüşüyorlar,
Sözlerine dikkat et;
Eyleme dönüşüyorlar,
Eylemlerine dikkat et;
Alışkanlıklarına dönüşüyorlar,
Alışkanlıklarına dikkat et;
Kişiliğine dönüşüyorlar,
Kişiliğine dikkat et;
Kişiliğin kaderin oluyor!"

kervan

Editör

DUA : 452
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #10 : Ağustos 18, 2008, 11:35:25 ÖÖ »

Merak ediyorum.
Kimler nasıl tanıştı forumlar ile kullanımını nasıl öğrendiler...
Sormak istediğim bir kaç soru var yanıtlar iseniz bahtiyar olurum.
[/i][/size][/center]

Güzel bir bölüm olmuş HİCRAN-I LÂ YEZALÎ  Kardeşim  eline_salk

Katılım yapan Kardeşlerime de ayrıca  teşekür ederim  a.r.o.

Yanlız başlangıcı yapan biri olarak eksik bırakmışsın, sorulara öncelikle senin cevap vermen daha güzel olur.

Senin cevaplarını da bekliyoruz .

(söz senden sonra bende cevap yazarım)
 thumbsp

Sertlik zayıf ve ezik insanların tavrıdır.
Güçlü olan kavga ettiğini yok etmek için değil doğru davranmasını sağlamak için uğraşır.
rami

Çalışkan Üye

DUA : 61
Çevrimdışı Çevrimdışı

Selam ve Dua İle

« Yanıtla #11 : Ağustos 18, 2008, 01:31:29 ÖS »

ilk şiir yarışmasında tanıdım bu forum sitesini
ilk üye olduğum forum sitesidir.
ilk paylaşımım 58 yıllık nöbetti ama serhan kardeşim hemen sobeledi. 7124
hiç banlanmadım.
Hiç kimseyle tanışıp görüşmedim.
Forum adabı buradaki adab çok güzel diyorum. Seviyeli kardeşcesine güzel...

selam......
mustafa kadir

Süper Üye

DUA : 64
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #12 : Ağustos 18, 2008, 02:14:40 ÖS »

benim ilk üye olduğum forum yarışma sitesiydi

hep  sonuncu oluyordum   çıldırmışş

sonra iptal ettim üyeliğimi

hala siteden mail geliyor yarışmaya katılım için

ama yok artık birin ci olanlar hep aynıydı bir daha dönmem o siteye  2glk

zaten ismini de   hatırlamıyorum

Sesim duyulur mu bilmem
AMA
Kesintisiz öğretim öğrencisi  değilim
Beni sistematize edemezsiniz çarpık ilişkilerin devrimbaz çocukları
Siz ülkeme demokratik ölümler sokmaya çalışırken
Ben Beyrut u Sıra Selvilere taşıyacağım
Beyoğlunun göbeğine dikeceğim Sarejevo nun acılarını
Siz şarkılarınızı söylemeye devam edin
Ben istiklal e ortodoğulu dirilişler koşacağım.

AH ANNE KIZIL KANA BOYANIRSAM
SECDE SECDE TOPRAĞA UZANIRSAM
SOĞUK TOPRAĞI KANLA TUTUŞTURURSAM
GERİDE KALMAZ O ZAMAN GÖZLERİM ANNE
HİCRAN-I LÂ YEZALÎ

Su*fi
Çalışkan Üye

DUA : 83
Çevrimdışı Çevrimdışı

Bizim düşmanımız cehalet, zaruret, ihtilâftır!

« Yanıtla #13 : Ağustos 18, 2008, 02:24:31 ÖS »

Güzel bir bölüm olmuş HİCRAN-I LÂ YEZALÎ  Kardeşim  eline_salk

Katılım yapan Kardeşlerime de ayrıca  teşekür ederim  a.r.o.

Yanlız başlangıcı yapan biri olarak eksik bırakmışsın, sorulara öncelikle senin cevap vermen daha güzel olur.

Senin cevaplarını da bekliyoruz .

(söz senden sonra bende cevap yazarım)
 thumbsp

Bismillah diyelim inşeAllah..

Kervan mübareğimin uyarısı üzere yazalım.. kdjsdjs t12

Çok değil 3yıl önce tanıştım forumlarla.. t12 Abim dh a giriyordu onunla uzun uzun mütaala ediyorduk yazdığı yazıları okutuyordu..Ben de haliyle meraklandım ve dedim; abi napıyorsun..? Burası da nedir..?

İlk olarak forum nedir niçin yazılır vs. şeklinde ondan öğrendim.. hoşuma gitti ve hemen dh a üye olmak istedim..
Abim müsade etmedi elbet.. Burada ne işin var şeklinde bir uyarı aldıktan sonra dedim sen üye et ozaman biryere..

Ve onun tavsiyesi üzere gençakademi diye genelde kitap dowload işlemi gerçekleştirilen bir sitenin forum bölümüne üye oldum..

İlk paylaşımım ise; tahmin ediyorum ki yeni üyeler bölümüne kendimi tanıtmaktı..
Çok iyi hatırlamıyorum crz2

İlk tartışmama gelince bunu hayli çok yaşadım.. cemildc diye bir abi vardı yurtdışında doktor hiç unutmam artiz  onunla girmiştim.  crz2

Atatürk'ün nutuk isimli eseri üzerine bir tartışmaydı..   yufrgt kdjsdjs

Şimdi diyorum yahu acemi yüreği her hal böyle bir tartışmaya ne diye giriyorsun..   çıldırmışş
Kendime aklım sırrım ermiyor.   hihi

Bir bardak misali vardı..

Bardak dolar dolar ve dolar sonra taşar..
İşte o dolanlar bilgi mürekkebidir.. Taşan ise o mürekkebin artık yayılmak istemesidir.

Forumlara yazılma sebebi de bence en çok bundan kaynaklanır.. t12

Ve tabi beraberinde ortaya güzel şeyler çıkar bu bilgi mürekkebinin yayılmak istemesiyle deneme,makale,şiirler yazmak gibi…  artiz kdjsdjs t12

Daha sonra tabi bizim bardak dolmaya başladı biiznillah..
Halen doluyor henüz taşamadı..   crz2 yufrgt

Yavaş yavaş doldukça farklı sitelere akımlarda başlamış olmuştu..

Rabbime şükür daha bugüne kadar İslami olmayan hiçbir sitede üyeliğim yok..
Şu sanal alemde o kadar çok şey var ki ama Rabbim şaşırtmadı karşıma da hiç çıkmadı..
Çıkmazda İnşAllah.   t12 icon_neutral

İlk banıma gelince ;

4 defa ban almış biri bulunuyor karşınızda yönetim korkun benden muhahahah t12

Forumlarda dost edinme yüzyüze gelmeye gelince;

Gençakademide bir ablam vardı istanbula dayısına ziyarete geldiğinde görüşmüştüm..
Daha sonra benim için dönüm noktası olan (buarada çok yazdım sanırım.. hakkınızı helal edin buraya kadar okuyabildiyseniz maşAllah) kdjsdjs t12

seyfislam isimli forumdaki ablalarımdır.. 3tatlı ablamla yaklaşık 1.5 yıldır hiç şaşmadan her haftasonu beraberiz..

Birde canım dostum fındığım ilknur isimli kardeşim.. "Öz" kardeşim o benim..

Onunlada nesilbiz isimli forumda tanışmış can kaynatmıştık..

Benim hakkımda yazdıklarını nacizane eklemek istiyorum;

Alıntı
FİRÂK canım benüüüüüüm!
 balım özelim çok güzel olanım ouuğğğğ gel bir sarılayım kocaman sana gel! hayatımın en uzun ve en manidar konusmalarını FİRÂK mla yapmışımdır.hatta  senın ıcın metrobüste msj atmaya calısırken azar bile yedım babamdan! (kapatsana evladım telefnunu ne acelen var kıme yazıorsun!)   Maltepe de cadde boyunca birbirine sarılarak yürüyen tek çift bizdik o gün! 
muhabbetde koyu hani... (acaba nazar deyermı bıze? yok degmez yada degebılır) 

FİRÂK ım hiç gitme hep kal ne olur!
Rabbım iki cihandada senınle güzel yerlerde olmayı nasıp etsın bana.ne vakıt umudsuzluk çölüne düşsem rabbim senın elınle yolluyor can suyumu!

t12 t12

Bu yazsını her okudukça tuaf oluyorum paylaşmak istedim..
Forumlar çok şey katıyor..
Ve eminim ki bu forumdan da canım diyeceklerim devam ettikçe olacaktır.. t12 icon_neutral

Hepinizin sıcaklığını en yakınımda hissedebiliyorum.. t12 icon_neutral t12

Allah hepinizden razı olsun..

Erbab-ı kamil eylesin hepinizi inşeAllah..

Kervan can/abii.. sıra sizde.. kdjsdjs

Vesselam Veddua..

reyyan

Onursal Üye

DUA : 551
Çevrimdışı Çevrimdışı

"ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM"

Site
« Yanıtla #14 : Ağustos 18, 2008, 03:05:33 ÖS »

teşekür  HİCRAN-I LÂ YEZALÎ kardeşim konu çok güzel  a.r.o.

Güzel konular açıyorsun tebrikler  icon_neutral

Ben de yazacağım ilk fırsatta inşAllah

Selam ve dua ile... icon_neutral

Ya Olduğun Gibi Görün Yada Göründüğün Gibi Ol (H.z Mevlana)

Sayfa: [1] 2 Yukarı git Yazdır 
« önceki sonraki »
Gitmek istediğiniz yer:  

|Site Map|Sitemap | Arşiv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Home