Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
Ağustos 20, 2018, 11:02:14 ÖS

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Profil Ana Sayfa Yardım Giriş Yap Kayıt
B O Y K O T   Ü R Ü N L E R I
+  �mmetin Sanal Kur'an Kursu...... www.ilminadresi.com
|-+  Forum Duyuruları
| |-+  ÖDÜLLÜ ŞİİR YARIŞMASI
| | |-+  herkese teşekkürler.....
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte. « önceki sonraki »
Sayfa: [1] Aşağı git Yazdır
Gönderen Konu: herkese teşekkürler.....  (Okunma Sayısı 27944 defa)
ebrardilara

Kardeş Üye
*

DUA : 3
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : Aralık 08, 2007, 02:30:50 ÖS »

esselamü alykm ve rahmetullah....

öncelikle özür diliyorum konuyu buraya açtıgım için ama baktım daha önceden açılmışmı diye ben bulamadım ..eger açılmışsa yetkili arkadaşlar taşıyabilirler....

öncelikle böyle muheteşem bi organizasyonda bulunmak benim için tarifi mümkün olmayan bir zevkti...inanılmaz heyecanlıydı benim için..sonunda dördüncü olsamda bana bu muhteşem hediyeler nasib oldugu için CENABI ZÜLCELALE sonsuz hamdü senalar ediyorum....

öncelikle bu muhteşem fikrin mimarına vede bu fikrin hediyeler elime ulaşıncaya kadar olan süreç içerinde emegi gecen herkese sonsuz teşekkürler....Rabbim sizleri yolundan ayırmasınki yolunda son nefesi vermeye yüzünüz ve umudunuz olsun....sıratımmustakimden ayagınızı kaydırmayıp,nefsi emmarenizi bir an bile harekete gecirmesin ....amin Allahumme amin....

dereceye giren vede şiir yazan arkadaşlara,hassasiyetle dereceye gireceklerei belirleyen tüm jüri üyelerinede teşekkr ediyorum...Rabbim emeginizi boşa çıkarmasın...

inşllh sitede vakit buldugum kadarıyla aktif olmaya çalışırım hayır dualarınızda eksik olmayalım inaşllh...

selametle kalın....

****************************************************************ayse ebrar dilara sağlık-yesilforum.com*************
HAnefi

Genel Yönetici

DUA : 328
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : Aralık 08, 2007, 08:52:11 ÖS »

dereceye giren vede şiir yazan arkadaşlara,hassasiyetle dereceye gireceklerei belirleyen tüm jüri üyelerinede teşekkr ediyorum...Rabbim emeginizi boşa çıkarmasın...

Aleykümselam Yetenekli ve hertürlü güzel ödüle layık kardeşim,

Bizler asıl sana ve diğer yarışmacı kardeşlerimize, bu güzellikleri bizlere tatırdığınız için teşekkür ederiz.

img-clapping clap2 img-clapping Tekrar tebrik eder başarılarının devamını dilerim.
  clap2 img-clapping clap2

Allah'IN BELASI ÜZERİNİZE OLSUN
EYY SİYONİSTLER VE SİYONİST YANDAŞI
TÜM LİDERLER (Pirefosör.Dr.HAnefi)
süleymanzor

Tecrübeli Üye

DUA : 96
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : Aralık 09, 2007, 02:10:19 ÖÖ »

selamun aleykum
Allah hepinizden razı olsun
hediyelerimiz ellerimize ulaştı
emegi geçen tüm kardeşlere teşekür ediyorum ve rabbimin onlardan razı olmasını temenni ediyorum
böyle güzel bir organizasyonda bulunmak çok güzel ve çok anlamlıydı
yazdıgım şiir sizin oylarınız kadar güzel olmasada
bizim için üçüncülügü layık gördügünüz için tekrar tekrar teşekür ediyorum
Allah emeklerinizi zai etmesin
gönderdiginiz kumanyalar ve diger hediyeler yerlerine ulaşmıştır
rabbimden sizin aracılıgınızla birilerine rızık verdigi için ona sonsuz hamd olsun
biz Allah tan sadece cenneti diliyoruz
ve istiyoruz ki burada bir takım dünya işlerini paylaştıgımız gibi
ahirettede cennet zevklerini siz kardeşlerimle birlikte yaşayalım
rabbim sizlere ve bizlere rıdvanı versin
şüphesiz ki en büyük ödül onun verdigi ödüldür
bize layık gördüklerinize karşılık
alemlerin rabbide sizlere firdevsi layık görsün
selam ve dua üzerinize olsun

Ben savaşmaktan yorulmadım bilakis hergün niyet tazelemekten yoruldum..
hz.Ömer
ebrardilara

Kardeş Üye
*

DUA : 3
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : Aralık 10, 2007, 09:20:41 ÖÖ »

Aleykümselam Yetenekli ve hertürlü güzel ödüle layık kardeşim,

Bizler asıl sana ve diğer yarışmacı kardeşlerimize, bu güzellikleri bizlere tatırdığınız için teşekkür ederiz.

img-clapping clap2 img-clapping Tekrar tebrik eder başarılarının devamını dilerim.
  clap2 img-clapping clap2
subhanAllah....!!RABBİM SİZLERDEN EBEDEN VE DAİMEN RAZI OLSUN...
dersaadet

Kardeş Üye
*

DUA : 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : Aralık 11, 2007, 11:34:40 ÖÖ »

Selamun aleykum...
Bu yarışmayı hazırlayan, destekleyen, katılan ve neticelenmesinde katkısı olan ve bizi üçüncülükle şereflendiren tüm kardeşlerime çok teşekkür ediyorum, Allah hepinizden razı olsun, hem dünyada hem ukbada saadet nasip etsin.
Hediyeleri teslim aldım çok şükür ve  bunlardan faydalanacak insanların memnuniyeti,duaları yanında, bu yarışmaya dair bir hatıra olarak ömrüm boyunca muhafaza edeceğim plaket için çok çok teşekkür ederim. Ayrıca birbirinden kıymetli kitaplar için de teşekkür etmem gerekiyor. Hasıl-ı kelam,  ömrümün en güzel sayfalarından birinde her daim güzel bir hatıra olarak kalacak bir başarıya vesile olan herkese sonsuz şükranlarımı sunuyorum, Allah sizleri razı olacağı, ve cennetiyle şereflendireceği kullardan eylesin. Amin. Maasselam...
Betül Tarıl
halilatik

Gayretli Üye
**

DUA : 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : Aralık 12, 2007, 08:55:29 ÖS »

Selamun Aleyküm...

En başta bu güzel projede en küçüğünden en büyüğüne kimin emeği geçmiş ise hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum.....

Böylesine güzel bir yarışmaya imza atmak kolay olmasa gerek diye düşünüyorum....Ama Rabbim kolay etmiştir umarım....

Bu yarışmada çok güzel bir birlik ortamı gözledik....Sitelerin kardeşleği Dava kardeşliğinde birleşti.....

Rabbim tekrar tekrar razı olsun....

Ve bu siteye gönülleriyle katılan yüce gönüllerede çok teşekkürler.....

Bugün Rabbimin izniyle memleketim İstanbul a döndüm...Baktım ki hediyeler benden önce gelmiş:)

Hak razı olsun verilen hangi söz varsa fazlasıyla yerine getirilmiştir....

Bu organizasyonun örnek olmasını diliyorum........

Nice nice güzelliklere hep yine  ve yeniden imza atmak dileği ile........

Tekrar herkese sonsuz teşekkürler...

Kırdığınız hayâl,kurduğunuz hayâl olmasın!
esma571

Kardeş Üye
*

DUA : 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : Aralık 13, 2007, 02:20:14 ÖS »

Bismillahirrahmanirrahim
     Esselamü aleyküm

Değerli Kur'an Kursu Mezunları forumu yöneticileri ve üye kardeşlerim,

"Kardeş olma"nın inanılmaz hazzını bizlere duyuran Rabb'e şükürler olsun.
     Kardeşliğimizin şuuruna bir kez daha varmamıza vesile olan yarışmanızın düzenlenmesinde emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Düzeyli, kaliteli, ve gerçek duygularla harmanlanarak kağıda dökülmüş dizeler, o duygulara sahip kardeşlerimizin varlığını bize hissettirdi ve yalnız olmadığımızı bir kez daha idrak ettik.Durup da dünyaya baktığımız pencere önündeki kalabalığımız günden güne artıyor elhamdülillah...Allah hepsinden razı olsun.

Bu anlamlı yarışmada, bizi birinciliğe layık gören bütün jüri üyesi kardeşlerimize borç bildiğimiz teşekkürlerimiz, hissiyatımızın coşkunluğunu anlatmaya yetmeyecektir ama bu derecenin bizi fazlasıyla mutlu ettiğinin ifadesi olacaktır en azından.Hepinize ayrı ayrı teşekkürler. Birbirinden güzel eserlerin arasında hakikaten zor bir görev ifa ettiniz.Allah razı olsun, ecrinizi kat kat,en güzeliyle versin inşaAllah.

Acizane kaleme aldığımız şiirimizin karşılığında, layık olmasak da birbirinden güzel hediyelerinizi aldık kabul ettik.Emanetler yerlerine ulaştırılmış, dualarla karşılanmıştır elhamdülillah...Buradaki herbir kardeşimizin, Rabbimizin tükenmeyen hazinelerinden bu dualar karşılığında vereceği ödüllerden hissedar olacağına eminim.

Öncelikle yarışmayı düzenleyen, "hayırda yarışın" hadis-i şerifini yaşamak için bu yarışmaya emeğini, zamanını veren, maddi ve manevi destek sağlayan bütün kardeşlerimizden, daha sonra, yarışmaya yüreklerimizi titreten şiirleriyle iştirak eden, bu şiirleri okuyan, yorumlayan kardeşlerimizden de Allah razı olsun.Lütfen haklarınızı helal edin.

Rabbim bizlere ve zulüm altında inleyen kardeşlerimize,  özgürlük ve zafer şiirleri yazacağımız ve yüksek sesle, sevinçle, okuyacağımız günleri de görmeyi nasip etsin...

Allah'a emanet olun.

Sayfa: [1] Yukarı git Yazdır 
« önceki sonraki »
Gitmek istediğiniz yer:  

|Site Map|Sitemap | Arşiv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Home